ZO OSŽ Slovácko
 
   
Domů
Psi zaštěkali, PDF Tisk Email
Napsal uživatel Jožka Hlaváček   
Sobota, 19 Říjen 2013 06:57

a karavana táhne dál. Tak by sa v krátkosti daly popsat dva sjezdové dni, na kerých sme měli bohaté zastůpení. To oficiální ste mohli číst skorem onlajn na stránkách ústředí, můj pohled v několika esemeskách v boxíku na našich stránkách.
Karavana táhne dál ve starém složení, i když nějaká malá obměna by zřejmě prospěla. Nicméně k určitým nervózním zákulisním taškařicím došlo, počínaje znepokojeným předsedou a konče třeba údajnou výhružkou (nebo slibem?), že když nezvolíme navrženého kandidáta, následující deň vzniká nový odborový svaz s devíti tisícama členů. Nakonec byl zvolen navržený kandidát, takže dotčení byli ušetřeni blamáže a nový přeceda motivaci, aby propad v popularitě zvýšeným úsilím zastavil. V ostatních funkcích byly víceméně sjezdem posvěceny návrhy jednotlivých odvětvových konferencí. Mňa samotného nejvíc potěšila vcelku zdůrazňovaná a preferovaná multiodvětvová a multifiremní jednota OSŽ. Šak o tých třech prutech Svatoplukových už každý neco slyšel a furt sme jak potrůblí a drobíme sa jak staré vánoční cukroví.
Informace z kolektivního vyjednávání budou a jsou průběžně k dispozici na oficiálních stránkách OSŽ, tož věřme, že nám kolektivní vyjednavači vyhádajů to najlepší.
Co nevidět nás čakajů aj volby do teho parlamenta. Nejak sa už nemožu dočkat až táto protektorátní vláda s dopravním odborníkem Zorro Mstitelem skončí. Akorát nevím do kerého septika šáhnůt, abych zvolil dobře. Letmo sem prošel všecky kandidátky hledajůc ména jako Superman, Batman, Rambo, Chuck Norris, ale nenašel sem.
Tož aj vám přeju šťastnů ruku, dobré svatomartinské a dobře propečené hodové husy.

 
 
Dnes je 19.10.2019 a svátek má: Michaela
Zítra slaví : Vendelín
A na pozítří se těší : Brigita

Template BLACKPIPES © by Mont-Bit International